Servis koloběžek 

 

Potřebujete seřídit brzdy, vyměnit ložiska nebo vycentrovat kola? Chcete své koloběžce dopřát celkový servis před dovolenou, velkou cestou či před sezónou? Využijte služeb našeho servisu. Krom uvedeného děláme i speciální stavby a úpravy koloběžek.

Provádíme servisy všech druhů koloběžek – dětských i dospěláckých, skládacích i klasických „nafukovacích“. Pokud si nejste jisti, co vaší koloběžce schází, rádi vám poradíme. Stejně tak se s vámi rádi podělíme o tipy, jak se o koloběžku starat, aby jezdila co nejdéle jako nová.

SERVIS V JEDOVNICÍCH

Otevírací doba servisu je nepravidelná a je třeba se předem domluvit. Zpravidla ale platí, že nás zastihnete každý víkend a samozřejmě také tehdy, na kdy se domluvíme. Předem domluvený servis provádíme i na počkání. Mezitím si můžete zkrátit čas výletem na Macochu na zdarma zapůjčené koloběžce nebo se u nás pohodlně usadit a dát si něco dobrého z nabídky našeho Krmelce.

Ceník servisu

V seznamu jsou uvedeny základní servisní úkony. Ceny ostatních prací a služeb dohodou při přejímce zakázky či v hodinové sazbě.

Vyhrazujeme si právo rozhodnout při přejímce koloběžkydoservisu, zda budeme účtovat práci v hodinové sazbě nebo dle ceníku za jednotlivé úkony.

Koloběžky na servis přebíráme vždy pouze očištěné (od bláta, trávy apod.).

Příklad: Pokud dáváte koloběžku na „jarní“ servis, tedy je třeba ji dofouknout, seřídit brzdy, promazat a něco málo docentrovat většinou se cena pohybuje kolem 390 Kč za servis plus případné náhradní díly.

Objednání servisu

Objednávky na servis provádějte, prosím, na kontaktech:

Tel.: +420 603 276 669
E-mail: pujcovna@nakolobce.cz