Půjčovna koloběžek Moravský Kras

Kross & Relax

 

1h 4h 1d 2d
Turistické 200 300 400 600
Dětské 150 200 300 500
Sjezdové/silniční speciály 400 450 650
Elektro 300 500 900 1500
Kozel dohodou dohodou dohodou dohodou
Výlety do Brna x x 500 s dopravou x

Náš vozový park čítá 30 turistických koloběžek včetně kolobek pro děti do 10 let (starší děti již obvykle jezdí na běžných dospěláckých koloběžkách). Rodinám s menšími dětmi pak nabízíme možnost zapůjčení dětské sedačky. Připravená je pro Vás také odpočinková/chill out zóna, kde si po výletě můžete odpočinout a případně se občerstvit nějakou dobrotou z našeho Krmelce.

PŮJČOVNA KOLOBĚŽEK

Jedovnická půjčovna je naše hlavní sídlo, kde koloběžky také prodáváme a poskytujeme kompletní servis. V naší půjčovně na Bítově standardně najdete 5 turistických koloběžek a 2 dětské. Větším partičkám ale další koloběžky rádi přivezeme.

Doporučujeme vypůjčení koloběžek dopředu objednat, abyste měli jistotu, že nebudou již vypůjčené. Pro půjčovnu v Jedovnicích volejte a pište na: tel. 603 276 669, e-mail: pujcovna@nakolobce.cz a pro půjčovnu na Bítově volejte a pište na: tel. 724 270 140, e-mail: bitov@nakolobce.cz

Naše půjčovna je nachystaná i na větší akce jako teambuildingy, firemní akce, rodinné oslavy, svatby apod. V takových případech vám můžeme koloběžky po dohodě dovézt do Brna či na jakékoliv jiné místo v ČR.

Podmínky, za jakých jsou koloběžky, jejich příslušenství a vozíky půjčovány, se řídí provozním řádem.

VÝLETY DO BRNA mají specifická pravidla a cenu (400 Kč / koloběžka). Více najdete v rubrice Výlety Moravský kras – Brno.

Půjčovna je otevřena od 21. března do 30. listopadu každý víkend.
Po předchozí domluvě není problém koloběžku zapůjčit i ve všední den.
Volejte a rezervujte na tel. 603 276 669 nebo e-mailu pujcovna@nakolobce.cz

 

Bezplatně zapůjčované příslušenství a doplňky

Dětské sedačky na koloběžky – V půjčovně máme 2 dětské sedačky Polisport uchycované na koloběžce Kostka Hill Fun. Nutná předchozí rezervace!

Helmy a rukavice – K dispozici máme helmy a rukavice pro děti i dospělé ve velikostech S, M, L, XL

Koloběžkářská KPZ – Aneb odpuzovač defektů – brašnička obsahující náhradní duše, lepení a pumpičku

Zámky – Ke každé výpůjčce obdržíte zámek či zámky podle počtu zapůjčených koloběžek

Mapa – Ať už plánujete výlet po Moravském krasu nebo do Brna, zapůjčíme vám turistickou mapu

Reflexní vesty a pásky – Pro případ zatmění či zvýšení vaší viditelnosti na silnici si můžete zapůjčit reflexní vesty či pásky. Vhodné zejména pro skupiny s dětmi

Doprava koloběžek

V případě zájmu vám koloběžky rádi dopravíme na jakékoliv předem smluvené místo nebo je z předem domluveného místa vyzvedneme. Orientační cena dopravy je 10 Kč / km. Pro upřesnění cenové nabídky nás kontaktujte. Roli nehraje jen vzdálenost, ale i čas na cestě a čekání na místě.

PÁR RAD, NEŽ SI PŮJČÍTE KOLOBĚŽKU

  • Přestože jsou v ceně zapůjčení koloběžky také helma a rukavice, je lepší mít vlastní, budou vám lépe sedět (zejména to platí u úplně malých dětí).
  • Pro jízdu na koloběžce jsou lepší sportovní boty, klidně kotníkové. Můžete vyrazit i ve sportovních sandálech, ale napoprvé to nemusí být úplně ono.
  • Pokud se chcete dozvědět něco víc o technice jízdy na koloběžce, mrkněte se na náš návod [PDF].