Micro Sprite

Koloběžky Micro pro juniory jsou kvalitní koloběžky s nosností do 100 kg, určené především pro starší děti a juniory do věku 15 let. Horní věková hranice je spíše orientační, záleží na požadavcích a stylu jízdy každého jezdce. Koloběžky Micro Sprite se vyrábí v několika barevných variantách a jsou určeny pro běžnou jízdu. Jedná se o lehké a dobře ovladatelné koloběžky.
Sprite je cenově nejdostupnější koloběžka pro juniory s kvalitou značky Micro. Ideální koloběžka pro juniory, kteří vyrostli z Mini, Maxi nebo Micro Light a chtějí přestoupit na základní "dospěláckou koloběžku". Specialitou této koloběžky je větší přední a menší zadní kolečko, díky čemuž je deska koloběžky posazená níže pro snadný odraz. Tato koloběžka má úchyty pro upnutí popruhu.

V čem je unikátní koloběžka Micro Sprite:
- lehká, cenově dostupná koloběžka pro juniory s kvalitou značky Micro
- níže položená deska díky menšímu zadnímu kolečku, pro snazší odrážení


Parametry:
- Kolečka: 120 mm / 100 mm
- Kolečka: 120 mm / 100 mm
- Výška řídítek: 64-93 cm
- Šířka řídítek: 33 cm
- Délka nášlapu: 35 cm
- Šířka nášlapu: 10 cm
- Výška nášlapu: 7cm
- Skládací rukojeti: Ano
- Hmotnost: 2,7 kg
- Nosnost: 100 kg
- Doporučený věk: 5-15 let
- Stojánek: ano


Barva: stříbrná, černá, červená, fialová, modrá světlá, růžová, modrá tmavá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 2 690,- Kč
Micro Mini Micro 3v1

Mini Micro 3v1 můžete využít od 1 roku jako odrážedlo a v pozdějším věku jako trojkolku nebo lépe řečeno koloběžku. Součástí odrážedla je nastavitelné měkčené sedadlo s řídítky typu O, které jsou pro děti přirozenější na ovládání. Až nebude sedlo potřeba, lze jej odmontovat, čímž vznikne trojkolka se sníženými O-řídítky. Když je odrážedlo malé, můžete začít využívat originální plnohodnotnou Mini Micro s klasickými řídítky typu T.

Na veletrhu hraček v roce 2012 byla tato kombinace odrážedla a koloběžky oceněna jako "Nejlepší hračka pro batole". Mini Micro 3v1 dostalo ihned po uvedení na český trh ocenění "Hračka roku 2012" v České Republice ve své kategorii.

A v čem je ta největší výhoda?
Díky způsobu zatáčení náklonem, rozvijí děti motoriku a rovnováhu. Cca ve třech letech začnou děti používat koloběžku bez sedla. Při jízdě, kdy uživatel stojí se dále rozvijí motorika a částečně jízda simuluje styl karvingového lyžování.

Parametry:
- Součástí: trojkolka, sedátko, O-řídítka, T-řídítka
- Kolečka: 120mm / 80mm, PU 87 tvrdost A
- Šířka koleček: 24 mm
- Délka nášlapu: 30 cm
- Šířka nášlapu: 11 cm
- Výška nášlapu: 5,5 cm (od země)
- Hmotnost: 1,6 kg
- Nosnost sedátka: max. 20 kg
- Nosnost: max. 20 kg
- Nastavení sedátka: 2 výškové polohy
Výška 1 polohy od země po nejnižší bod sedátka 21,5 cm
Výška 2 polohy od země po nejnižší bod sedátka 28,5 cm
- Věk: 1-5 let
- Certifikace: ISO 9001;ISO 14001

Barva: Aqua, modrá, fialová, zelená, růžová, červená, žlutá, oranžová.

Poznámka: Při objednávce prosím do poznámky uveďte, o kterou barvu koloběžky máte zájem.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 2 855,- Kč
Micro Maxi Micro 4v1

Maxi Micro 4v1 v sobě kombinuje klasickou, oblíbenou koloběžku Maxi Micro T a odnímatelný batoh. Díky chytrému řešení 4v1 získáte: batoh, koloběžku Maxi Micro T, kufr na kolečkách a koloběžku s batohem. Maxi Micro 4v1 je vhodná pro děti ve věku 5-12 let, s nosností 50 kg a maximální výškou jezdce do 150 cm.
Konec nošení školních batohů a učebnic na zádech! Nyní již stačí jednoduše připnout batoh ke své koloběžce Maxi Micro a vyrazit do školy nebo na výlet.
Sundejte stupátko a z Vaší koloběžky 4v1 se náhle stává šikovný kufr na kolečkách. Stupátko pak jednoduše vložíte do připravené kapsy v batohu.
Batoh má kapacitu 16 litrů, s inteligentním využitím prostoru a je tak připraven na všechny školní pomůcky. V přední, velké, zipem uzavíratelné kapse, naleznete další menší kapsičky, poutka a organizér pro tužky. V hlavním, zipem uzavřeném prostoru, je i vyhrazená kapsa pro notebook. Po obou stranách má batoh síťované kapsy.
Batoh má pevná záda, která dobře chrání věci uvnitř tašky. Polstrované popruhy na ramena zajistí pohodlné nošení batohu na zádech. Ve spodní části jsou integrovaná kolečka. Batoh má na sobě bezpečností reflexní prvek.

V čem je unikátní Maxi Micro 4v1:
- řešení 4 v 1
- všechny výborné vlastnosti Maxi Micro T
- zatáčí přenesením váhy a nakloněním řídící tyče
- robustnější a odolnější konstrukce, vyšší nosnost než Mini Micro
- nastavitelná výška řídítek
- bezpečné a intuitivní ovládání
- klasická výškově nastavitelná řídítka ve tvaru T pro větší stabilitu při řízení
- volba dětí Davida Charveta, Hugha Jackmana


Parametry:
- Kolečka: 120mm / 80mm, PU 87 tvrdost A
- Šířka koleček: 24 mm
- Výška řídítek: 67-92 cm (od země)
- Šířka řídítek: 26 cm
- Délka nášlapu: 33 cm
- Šířka nášlapu: 14,2 cm
- Výška nášlapu: 5,5 cm
- Hmotnost: 2,7 kg
- Nosnost: max. 50 kg
- Objem batohu 16 litrů
- Reflexní prvky ano
- Věk: 5-12 let
- Certifikace: ISO 9001;ISO 14001


Barva: hnědá a fialová.

Poznámka: Při objednávce prosím do poznámky uveďte, o kterou barvu koloběžky máte zájem.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 5 490,- Kč
Micro Micro Black

Koloběžka Micro Black představuje esteticky laděnou a vysoce elegantní skládací koloběžku pro maximální jízdní zážitek. Předností koloběžky jsou její extra velká 200 mm kolečka pro svižnou a pohodlnou jízdu. Pevná nášlapná deska koloběžky je výškově posazena tak, že nemusíte mít pokrčenou nohu při odrazu a tím nebolí stehna při delší jízdě. Komfort jízdy umocňuje možnost vysunutí řídítek až do 103 cm. Jedna z nejlepších skládacích koloběžek na trhu s pevnou deskou pro dospělé.

V čem je unikátní koloběžka Micro Black:
- velká, pevná 200 mm kolečka pro svižnou a pohodlnou jízdu na pevném povrchu
- koloběžka vhodná do města, ale i pro větší vzdálenosti
- nejdelší, pevná, nášlapná deska z koloběžek Micro
- volba Dánské baronky Caroline Fleming, herce Kevina Spaceyho a herce Christiana Balea (Batman)


Parametry:
- Kolečka: 200x35mm, ráfek - 5 paprsků
- Ložiska: ABEC5
- Barva: černá
- Nosnost: max. 100 kg
- Deska: Alu
- Délka desky: 33 cm
- Šířka desky: 9-12 cm
- Spodek desky od země: vpředu 3,7cm / vzadu 3cm
- Vršek desky od země: vpředu 6,1cm / vzadu 5,8cm
- Rozměry (složená): 72 x 27 x 21 cm (d x v x š)
- Skládací rukojeti: Ano
- Výška řídítek: 72 - 103 cm
- Stojánek: ano
- Brzda: na zadním kolečku
- Hmotnost: 4,7 kg
- Věk: 7-99 let


Barva: bronzová

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce nebo od dovozce do ČR. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 5 590,- Kč
Kostka Street

KOSTKA STREET je koloběžkou s 16ti palcovými koly disponující menší geometrií, což zlepšilo i její celkovou skladnost. Celá koncepce je postavena na kratším nášlapu a minimálním ofsetu, což zaručuje výbornou obratnost. Mohlo by se zdát, že tyto parametry mohou negativně ovlivnit rychlost a celkové jízdní vlastnosti. Omyl - koloběžka je kupodivu nejen obratná, ale i velmi rychlá. Zkrácený nášlap neomezil prostor pro jezdce, ba naopak - nabízí dostatek místa pro pohodlný pohyb a odraz. Nášlap je zespodní strany podvařen a zpevněn výztuhou ve tvaru podkovy. Provedená inovace zajišťuje nejen vyšší tuhost rámu, ale současně i chrání jeho nejvíce namáhané místo při styku s nerovností. Inovovaný nášlap zpevněný výstuhou budeme standardně aplikovat i pro ostatní modely střední a vyšší třídy. Rychlou a pohodlnou jízdu dosahuje STREET díky nábojům na průmyslových ložiscích, dvoukomorovým ráfkům a plášťům Schwalbe Marathon Racer, a nejen díky nim. Příjemnému pocitu z jízdy velmi přispěla celková geometrie a zvýšená tuhost rámu. Proto je STREET dokonale obratný městský model, ale současně rychlý dravec, zvyklý vítězit. STREET umožňuje zvýšení nášlapu pomocí distančního kroužku, který usnadňuje průjezdnost v těžkém terénu. STREET je samozřejmě možné vybavit i pružným adaptérem pro uchycení vodítka pro psa. Při jézdě uvítá jezdec pohodlné grippy montované na ergonomických BMX řídítkách. KOSTKA STREET je standardně osazena brzdami SHIMANO ALIVIO, hlavovým složením 1 1/8, přípravou pro blatníky a stojánek. STREET bude lakována v reflexní zelené, v matné bílé barvě a důstojné matné černé. Pro zamezení vzniku korozi uvnitř rámu je rám povrchově ošetřen a lakován i z vnitřní strany rámu.

Koloběžku KOSTKA Street je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Jízdní vlastnosti:
- Silnice: Velmi dobrá
- Terén: Dobrá
- Město: Chvalitebná

Parametry:
- Délka: 1310 mm
- Výška: 860 - 900 mm
- Délka nášlapu: 350 mm
- Světlost nášlapu: 45 mm
- Velikost předního kola: 16"
- Velikost zadního kola: 16"
- Hmotnost: 8,2 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano Alivio
- Náboje: Remerx 65 mm
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Představec: Kostka
- Řidítka: BMX


Barvy: černá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 8 390,- Kč
Kostka Hill Max

Hill Max je nejuniverzálnější koloběžka pro celou rodinu, která vás nezklame. Celkovým charakterem je tato koloběžka vhodná pro dospělé, ale i pro dospívající děti. Přední 20-ti palcové kolo zvyšuje ovladatelnost a stabilitu i při vyšších rychlostech. Koloběžka je velice obratná. Kombinuje vlastnosti koloběžek STREET a TWENTY.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Koloběžku KOSTKA HILL Fun je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Jízdní vlastnosti:
- Silnice: Chvalitelná
- Terén: Dobrá
- Město: Chvalitebná

Parametry:
- Délka: 1480 mm
- Výška: 940 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost předního kola: 20"
- Velikost zadního kola: 16"
- Hmotnost: 8,4 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano
- Náboje: Kostka 65mm
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Řídítka: BMX

Barvy: bílá, stříbrná, citronově žlutá, pastelová žlutá, pastelová oranžová, pastelová růžová, pastelová modrá, pastelová zelená, a šedá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 8 490,- Kč
 Rebel Kid

Dětská koloběžka vhodná pro děti od 4 let věku. Ve své kategorii patří k nejlehčím koloběžkám, které jsou na trhu k dispozici. Mezi její hlavní přednosti patří výborné jízdní vlastnosti a zmíněná nízká váha, pouhých 5,0 kg.

Upravte si dětskou koloběžku REBEL KID pro své odrostlé děti! Velkou předností je možnost zvýhodněného nákupu tzv.
grow-up setu obsahujícího vyšší řídítka s prodlouženými brzdovými lanky. Koloběžku je tak možné upravit z dětské velikosti do velikosti pro dospělé. Tím je možné získat standardní koloběžku vhodnou nejen do města, ale i na kratší turistiku.

Rám z vysoko-pevnostní oceli (CrMo) a použitá průmyslová ložiska dávají koloběžce dokonalé jízdní vlastnosti. Barevné provedení odráží celkovou designovou lehkost a vyváženost. Křivky decentní černé jsou zvýrazněny bílými liniemi a doplňky. Červené náboje široké jen 65 mm dotváří s nášlapem dokonalý koncept městské koloběžky, za kterou se každý rád otočí.

- Duralová řídítka, šířka 480 mm
- Vzdálenost brzdových pák PROMAX je nastavitelná i pro malou dětskou ruku
- REBEL KID má odlišné kratší gripy vhodné pro úchop dětské ruky

Podrobnou recenzi koloběžky si můžete přečíst na Přibližovadlech.

Parametry:
- Délka: 1 200 mm
- Délka nášlapu: 400 mm
- Hmotnost: 5 kg
- Nosnost: 120 kg
- Světlost nášlapu: 70 mm
- Šířka: 480 mm
- Velikost předního kola: 16"
- Velikost zadního kola: 12"
- Výška: 650 mm

Barva: červená, černá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 8 590,- Kč
Kostka Twenty Max

Pokud hledáte kombinaci obranosti a rychlosti je pro vás TWENTY MAX ta správná volba. Dvě 20-ti palcová kola poskytují skvělé vedení jízdní stopy při zachování dobré obratnosti. Primární určení je kratší i delší turistika a to i po nezpevněných cestách. Neztratí se však ani v městském provozu.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Výška řídítek je fixní. Pro osoby s výškou nad 195 cm doporučujeme výšku řídítek zvýšit pomocí volitelného představce. Koloběžka TWENTY 3 je osazená řídítky BMX vyrobenými speciálně pro účely koloběhu (geometrie). Pro snadnou úschovu věcí, doporučujeme koloběžku vybavit volitelnou stylovou brašnou, kterou je možné integrovat přímo do BMX řídítek. Brašna je vybavena průhlednou krycí klopou vhodnou pro uschování bezdotykového telefonu. Koloběžku KOSTKA TWENTY 3 je možné vybavit vhodnými funkčními doplňky, jako např. stranovým stojanem, blatníky elegantními brašnami, nákupními košíky, atp. Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích.

Jízdní vlastnosti:
- Město: Dobrá
- Silnice: Výborná
- Terén: Dobrá

Parametry:
- Délka: 1565 mm
- Výška: 940 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost předního kola: 20"
- Velikost zadního kola: 20"
- Hmotnost: 8,7 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano
- Náboje: Kostka 65 mm
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Představec: KOSTKA
- Řídítka: BMX

Barvy:
bílá, stříbrná, citrónová žlutá, pastelová žlutá, pastelová oranžová, pastelová růžová, pastelová modrá, pastelová zelená a šedá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 8 590,- Kč
Kostka Tour Max

Tour Max odpovídá náročným požadavkům pro delší turistiku včetně výletů po nezpevněných cestách. Díky 26-ti palcovému přednímu kolu snáze překonává nerovnosti, současně je zajištěno vynikající vedení jízdní stopy. Snadná ovladatelnost i ve vysokých rychlostech je dána geometrií rámu.

Koloběžky modelové řady MAX jsou modely střední třídy pro nejrozšířenější uživatelskou skupinu a pro každodenní pohyb a turistické výlety. Vynikající jízdní vlastnosti jako ovladatelnost a stabilita i při vyšších rychlostech je dána geometrií rámu a inovovanou přední vidlicí. Zúžená koncepce rámů a vidlic, založená na 65 mm širokých nábojích zabraňuje kontaktu nohy s koloběžkou při odrazu. Skvělý jízdní komfort zaručují kola s nerezovým výpletem na dvoukomorových ráfcích Dragon a náboje na průmyslových ložiscích. Rychlost, pohodlí a bezpečnost zajišťují špičkové pláště Schwalbe Marathon Racer a brzdy Shimano 4000. Pro zvýšený a plynulý chod zadní brzdy je lanko potaženo NANO vrstvou.

Koloběžku KOSTKA TOUR Fun je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Hodnocení jízdních vlastností:
- Silnice: Výborná
- Terén: Chvalitebná
- Město: Dostatečná

Parametry:
- Délka: 1720 mm
- Výška: 960 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost kol: 26" / 20"
- Hmotnost: 9,0 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano
- Náboje: KOSTKA 65 MM
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Představec: Kostka
- Řídítka: MTB

Barva: pastelová žlutá, oranžová, růžová, modrá, zelená, stříbrná a šedá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 8 890,- Kč
Kostka Hill Dog

Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 je určena pro milovníky a chovatele středně velkých psů pro každodenní venčení i delší víkendové výlety. Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 nabízí zábavu nejen pro Vás, ale hlavně pro Vašeho psího miláčka. Rychlost jízdy na koloběžce je totiž velmi podobná rychlosti volně běžícího pejska. Psí koloběžka je vybavena pružným vodítkem a pružným adaptérem, který umožňuje bezpečné vedení psa. Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 současně splňuje i náročné požadavky rekreačního mushingu – jezdec je tažen psem, příp. i psím spřežením. Bezpečnost spolehlivě zajišťují přední a zadní ráfkové brzdy Shimano Alivio. Psí koloběžka je vybavena hrubými plášti umožňující snadné ubrzdění psa i v terénu i ve vyšších rychlostech. Pro další zvýšení bezpečnosti je nášlap zespodu opatřen speciálními sváry, které chrání koloběžku při případných kolizních situacích. Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší změnu představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka dokonale průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností. Hnací silou koloběžky KOSTKA HILL Dog 3 jsou kola vypletená na úzkých nábojích (šířka 65 mm). Kola vyvinutá speciálně pro účely koloběhu dosahují vyšší tuhosti a současně výrazně nižšího valivého odporu. Náboje Remerx jsou vyráběné na průmyslových ložiscích, speciálně pro účely koloběhu. Dosahují extrémní tuhosti a jsou opatřeny vyššími přírubami z důvodů odolnosti vůči bočním dynamickým silám.

Koloběžku KOSTKA HILL Dog 3 je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Jízdní vlastnosti:
- Silnice: Dobrá
- Terén: Chvalitebná
- Město: Dostatečná

Parametry:
- Délka: 1490 mm
- Výška: 960 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 60 mm
- Velikost předního kola: 20"
- Velikost zadního kola: 16"
- Hmotnost: 9,2 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano Alivio
- Náboje: Remerx 65 mm
- Obutí: Schwalbe Black Jack
- Ráfky: Dvoukomorové
- Řídítka: BMX

Barvy: černá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Původní cena: 9 190,- Kč   Nová cena: 9 190,- Kč
Kostka Tour Dog

Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 je určena pro milovníky a chovatele středně velkých psů pro každodenní venčení i delší víkendové výlety. Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 nabízí zábavu nejen pro Vás, ale hlavně pro Vašeho psího miláčka. Rychlost jízdy na koloběžce je totiž velmi podobná rychlosti volně běžícího pejska. Psí koloběžka je vybavena pružným vodítkem a pružným adaptérem, který umožňuje bezpečné vedení psa. Koloběžka KOSTKA HILL Dog 3 současně splňuje i náročné požadavky rekreačního mushingu – jezdec je tažen psem, příp. i psím spřežením. Bezpečnost spolehlivě zajišťují přední a zadní ráfkové brzdy Shimano Alivio. Psí koloběžka je vybavena hrubými plášti umožňující snadné ubrzdění psa i v terénu i ve vyšších rychlostech. Pro další zvýšení bezpečnosti je nášlap zespKoloběžka KOSTKA TOUR DOG 3 je určena pro milovníky a chovatele středně větších psů nejen pro každodenní venčení, ale i pro delší výlety. Koloběžka TOUR DOG 3 nabízí zábavu nejen pro Vás, ale hlavně pro Vašeho psího miláčka. Rychlost jízdy na koloběžce je totiž velmi podobná rychlosti volně běžícího pejska. Psí koloběžka je vybavena pružným vodítkem a pružným adaptérem, který umožňuje bezpečné vedení psa. Koloběžka TOUR DOG 3 současně splňuje i náročné požadavky rekreačního mushingu – jezdec je tažen psem, příp. i psím spřežením. Bezpečnost spolehlivě zajišťují přední a zadní ráfkové brzdy Shimano Alivio. Psí koloběžka je vybavena hrubými plášti umožňující snadné ubrzdění psa i v terénu Bezpečnost spolehlivě zajišťují přední a zadní ráfkové brzdy Shimano Alivio. Psí koloběžka je vybavena hrubými plášti umožňující snadné ubrzdění psa i v terénu i ve vyšších rychlostech. Pro další zvýšení bezpečnosti je nášlap zespodu opatřen speciálními sváry, které chrání koloběžku při případných kolizních situacích. Koloběžka KOSTKA TOUR DOG 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší změnu představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka dokonale průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností. Hnací silou koloběžky TOUR DOG 3 jsou kola vypletená na úzkých nábojích (šířka 65 mm). Kola vyvinutá speciálně pro účely koloběhu dosahují vyšší tuhosti a současně výrazně nižšího valivého odporu. Náboje Remerx jsou vyráběné na průmyslových ložiscích, speciálně pro účely koloběhu. Dosahují extrémní tuhosti a jsou opatřeny vyššími přírubami z důvodů odolnosti vůči bočním dynamickým silám. Výška řídítek je fixní a pro osoby s výškou nad 195 cm doporučujeme výšku řídítek zvýšit pomocí volitelného představce. Koloběžka TOUR DOG 3 je vybavena řídítky MTB, které je možné opatřit elegantní MTB brašničkou sloužící pro snadnou úschovu drobných věcí, jako např. telefonu, klíčů, peněženky, ale i větrovky či montážních klíčů. Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích. Koloběžku TOUR DOG 3 je možné vybavit distančním kroužkem, který umožňuje zvýšit nášlap o 25 mm.

Koloběžku KOSTKA Tour Dog 3 je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Jízdní vlastnosti:
- Silnice: Dobrá
- Terén: Chvalitebná
- Město: Dostatečná

Parametry:
- Délka: 1740 mm
- Výška: 1000 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 60 mm
- Velikost předního kola: 26"
- Velikost zadního kola: 20"
- Hmotnost: 9,7 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano Alivio
- Náboje: Remerx 65 mm
- Obutí: Schwalbe Black Jack
- Ráfky: Dvoukomorové
- Řídítka: MTB

Barvy: bílá, khaki.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Původní cena: 9 590,- Kč   Nová cena: 9 590,- Kč
Kostka Skládací koloběžka Rebel Fold

Superlehká skládací koloběžka KOSTKA REBEL Fold je městskou koloběžkou pro každý všední den. Mezi jeho hlavní přednosti patří výborné jízdní vlastnosti a superlehká váha. Složená koloběžka disponuje celkově malými rozměry umožňující snadné nošení např. do schodů.

Skládací koloběžka KOSTKA REBEL Fold váží pouhých 5,8 kg. Rozměry složené koloběžky činí jen: šířka 22 cm, výška 64 cm, délka 120 cm.

Skládací koloběžka KOSTKA REBEL Fold je vyrobena z vysokopevnostní (CrMo) oceli. Celá řada technologických inovací spolu s použitými komponenty zajišťují dokonalé jízdní pohodlí. Právě proto je koloběžka vhodná nejen do města, ale i na kratší výlety.

Jedinečný design
Do bílých elegantních řídítek je vsazena funkční brašnička, do které je možné uschovat nejen větrovku s peněženkou a pod svrchní průhlednou fólií mobilní telefon, ale spoustu dalších nezbytných doplňků, které jsou k jízdě potřeba. Skládací představec je v elegantní eloxové úpravě a doplňuje celkovou lehkost a vyváženost. Křivky decentní černé či červené jsou zvýrazněny bílými liniemi a doplňky. Červené náboje široké jen 65 mm dotváří s nášlapem dokonalý koncept městské koloběžky, za kterou se každý rád otočí.
- Náboje na průmyslových ložiscích REMERX
- Véčkové brzdy PROMAX
- Rám a řídítka z (CrMo) oceli

Představec KOSTKA FOLD
Lze jej stručně charakterizovat jako jednoduchý a současně důmyslný systém pro zminimalizování rozměrů koloběžky.
Jedná se o unikátní představec, umožňující sklopení řídítek o 180 stupňů v ose X-Y. Tělo představce složené ze tří dílů je vyrobeno ze speciální hliníkové slitiny. Osa a šroubení představce jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli.

- Doba skládání: 7 sec
- Materiál: Dural 6061 T6
- Průměr řídítek: 22,2 mm (klasický BMX)
- Otvor pro vidlici: 25,4 mm, 1" ahead
- Výška těla (u vidlice): 42 mm
- Osová délka: 80 mm
- Úhel: 0°
- Povrchová úprava: elox
- Hmotnost: 420 g

Podívejte se na praktickou videoukázku
složení koloběžky.

Parametry:
- Délka: 1 200 mm
- Hmotnost: 5,8 kg
- Nosnost: 120 kg
- Světlost nášlapu: 60 mm
- Šířka: 590 mm
- Šířka (ve složeném stavu): 220 mm
- Velikost předního kola: 16"
- Velikost zadního kola: 12"
- Výška: 910 mm
- Výška (ve složeném stavu): 640 mm

Jízdní vlastnosti:
- Město: Výborná
- Silnice: Velmi dobrá
- Terén: Dostatečná

Vybavení:
- Brzdy: PROMAX
- Náboje: Remerx 65 mm
- Obutí: Schwalbe Big Apple
- Představec: Fold
- Ráfky: Jednokomorové
- Řídítka: Rebel

Barvy: červená, černá.
Koloběžku KOSTKA REBEL Fold je možné vybavit transportní taškou.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 10 090,- Kč
Kostka Tour Twenty-six 3

Koloběžka KOSTKA TWENTY SIX 3 není jen ryze sportovní, ale i krásnou elegantní koloběžkou vhodnou pro náročného klienta. Výhody dokonalého jízdního pohodlí ocení každý zvláště při delších výletech. Jízda na koloběžce TWENTY SIX 3 má díky svým výborným jízdním vlastnostem skutečně sportovní charakter. Její přední 26 palcové kolo zvyšuje průjezdnost terénem, proto se s ní můžeme bezpečně prohánět i velkou rychlostí po šotolinových lesních cestách. Bezpečnost koloběžce TWENTY SIX 3 zvyšují vysoce kvalitní V-brzdy Shimano XT. Vysoká účinnost brzd je zajištěna přesným obráběním dosedacích ploch dvoukomorového ráfku. Speciálně vyvinuté ráfky jsou odolnější vůči nárazům, disponují vysokou tuhostí a dlouhou životností. Obutí je možné vybrat s ohledem na předpokládaný styl jízdy a povrch cest. Pro sportovní jízdu na zpevněných cestách jsou nejvhodnější pláště Schwalbe Kojak, se kterými získá koloběžka nižší světlou výšku. Pro turistický charakter jízdy, příp. na nezpevněném povrchu, jsou vhodnější pláště Schwalbe Marathon Racer. Celkovou eleganci koloběžky TWENTY SIX 3 vhodně doplňují bílé doplňky včetně nábojů a ráfků. Koloběžka KOSTKA TWENTY SIX 3 je postavena na celé řadě inovací, které zcela zásadním způsobem ovlivňují jízdní vlastnosti, pohodlí a rychlost jezdce. Největší změnu představuje nová koncepce rámu, kde mezi hlavní změny patři nový úhel rámové trubky, nový úhel přední vidlice a změna úhlu zadní vidlice a včetně napojení na nášlap. Základ rámu spočívá v inovativní zúžené koncepci. Díky všem těmto změnám je koloběžka dokonale průjezdná v zatáčkách, zvláště při rychlých jízdách. Při vývoji byl kladen důraz na optimální tuhost rámu pro zajištění dokonalého pohodlí jezdce. Výsledkem všech změn je dosažení výjimečných jízdních vlastností, což pozitivně ovlivňuje i rychlost koloběžky. Hnací silou koloběžky TWENTY SIX jsou kola vypletená na úzkých nábojích (šířka 65 mm). Kola vyvinutá speciálně pro účely koloběhu dosahují vyšší tuhosti a současně výrazně nižšího valivého odporu. Náboje Remerx jsou vyráběné na průmyslových ložiscích, speciálně pro účely koloběhu. Dosahují extrémní tuhosti a jsou opatřeny vyššími přírubami z důvodů odolnosti vůči bočním dynamickým silám. Výška řídítek je fixní a pro osoby s výškou nad 195 cm doporučujeme výšku řídítek zvýšit pomocí volitelného představce. Koloběžka TWENTY SIX 3 je vybavena řídítky MTB, které je možné opatřit elegantní MTB brašničkou sloužící pro snadnou úschovu drobných věcí, jako např. telefonu, klíčů, peněženky, ale i větrovky či montážních klíčů. Nášlap je ze spodní strany opatřen speciálními sváry, které zvyšují tuhost a odolnost spodní části rámu a chrání koloběžku při případných kolizních situacích. Tento model koloběžky si můžete alternativně objednat s obutím Schwalbe Kojak za příplatek 500 Kč bez DPH.

Koloběžku KOSTKA TOUR Twenty-six 3 je také možno vybavit standardním stojánkem, SKS blatníky a dalšími vhodnými doplňky.

Hodnocení jízdních vlastností:
- Silnice: Chvalitebná
- Terén: Dobrá
- Město: Dostatečná

Parametry:
- Délka: 1720 mm
- Výška: 1000 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost kol: 26" / 20"
- Hmotnost: 8,8 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Shimano XT
- Náboje: Remerx 65 MM
- Obutí: Schwalbe Marathon Racer
- Ráfky: Dvoukomorové
- Představec: Kostka
- Řídítka: MTB

Barva: šedá.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 11 290,- Kč
Kostka Twenty Pro 3

Koloběžka TWENTY 3 z edice PRO je sportovní a současně designovou a elegantní koloběžkou pro nejnáročnější klienty všech věkových kategorií. Dokonalé technologické a dílenské zpracování je řešeno s ohledem na design a eleganci všech i těch nejmenších detailů. Prvotřídní jízdní vlastnosti využijí klienti zvláště při jízdách ve ztížených extrémních podmínkách. Koloběžka TWENTY 3 PRO je vhodná pro delší i kratší turistické výlety po zpevněných i nezpevněných cestách. Nejlépe se cítí v horských oblastech s dlouhými náročnými sjezdy. Díky své obratnosti si snadno poradí i s mírným terénem, není proto nezbytně nutné jezdit jen po vyasfaltovaných cyklostezkách. Ba naopak, koloběžce nevadí ani šotolinová či lesní nezpevněná cesta. Díky svým menším rozměrům pro ni není cizí ani pohyb i v přeplněném městském provoze. Bezpečnost koloběžce TWENTY 3 PRO zajišťují vysoce kvalitní kotoučové hydraulické brzdy Shimano Deore. Speciálně vyvinuté dvoukomorové ráfky jsou odolnější vůči nárazům, disponují vysokou tuhostí a dlouhou životností. Obutí je voleno s ohledem na univerzální charakter jízdy a univerzální povrch cest – vysoce kvalitní pláště Schwalbe Marathon Racer. U tohoto modelu je možné bezplatně zvolit barvu na přání ze škály KOSTKA barev.

Jízdní vlastnosti:
- Město: Dobrá
- Silnice: Velmi dobrá
- Terén: Dostatečná

Parametry:
- Délka: 1565 mm
- Výška: 960 mm
- Délka nášlapu: 420 mm
- Světlost nášlapu: 50 mm
- Velikost předního kola: 20"
- Velikost zadního kola: 20"
- Hmotnost: 9,7 kg
- Nosnost: 150 kg

Vybavení:
- Brzdy: Kotoučové, hydraulické
- Náboje: Remerx 65 mm
- Obutí: Schwalbe Marathon Plus
- Ráfky: Dvoukomorové
- Představec: KOSTKA
- Řídítka: BMX

Barvy: bílá, červená.

UPOZORNĚNÍ: Technická specifikace a popis produktu je převzat od výrobce. Za případné chyby neneseme odpovědnost.

Koupit ks:
Cena: 19 044,- Kč